مشتریان ما

فولاد آلیاژی ایران

کارخانه فولاد آلیاژی ایران بزرگترین تولید کننده انواع فولاد آلیاژی در ایران و خاورمیانه می باشد که در سال ۱۳۷۸ در شهرستان یزد به بهره برداری رسید. محصولات این شرکت در صنایع مختلفی مانند صنعت خودرو سازی، ماشین سازی، نفت، گاز و پتروشیمی، ابزارسازی، نیروگاهی، ریلی، ساخت لوازم پزشکی و جراحی و سایر صنایع ویژه کاربرد وسیعی دارد. 

مشتری عالی رتبه فن آور فولاد آلیاژی ایران
شرکت آهن و فولاد ارفع

 فعاليت اصلی این شركت، ايجاد كارخانجات آهن و فولادسـازي و واحدهاي مربوطه در راستاي پيشبرد و گسترش معادن و صنايع معدني ايران در نقاط تعيين شده با روش احياي مستقيم، انجام عمليات فولادسازي با روشهاي مختلف ذوب و ريخته گري و نورد فلـزات آهنـي و توليد انواع قطعات هندسي استاندارد مي باشد.

مشتری عالی رتبه فن آور شرکت آهن و فولاد ارفع اردکان
تجهیزات سنگین متالوژی دانیلی

فقط پنج یا شش شرکت فعال درزمینهٔ طراحی و ساخت تکنولوژی برای تولید فلزات وجود دارد و دانیلی به‌عنوان یکی از سه مهره‌ اصلی این شرکت‌ها در نظر گرفته می‌شود. شرکت دانیلی در پروژه متامورفیس ۲ در حال دستیابی به این فناوری‌ها است. هدف این است که نوآوری‌ها را درروش های عملیاتی، به‌منظور افزایش رقابت فنی و اقتصادی، سرعت، کیفیت و خدمات به مشتریان می‌باشد.

تجهیزات صنعتی
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

موضوع فعالیت شرکت عبارتست از : اکتشاف و استخراج و بهره برداری از معادن سنگ آهن و تولید کنسانتره از آن و تولید گندله، تولید سنگ آهن (لامپ اور) تولید محصولات فولادی، نصب و راه اندازی و نگهداری و تعمیرات و بازرسی فنی سرویس تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز شرکت،انجام خدمات مهندسی، مشاوره، آموزش مدیریت، انعقاد قراردادهای پیمانکاری می‌باشد.

مشتری عالی رتبه فن آور شرکت معدنی و صنعتی چادرملو
شرکت ملی صنایع مس ایران

در سال 1351، شرکت سهامی معادن مس سرچشمه کرمان، تشکیل شده است و حوزه کاری آن در برگیرنده کلیه فعالیتهای معادن مس کشور است. از وظایف این شرکت، استخراج و بهره برداری از معادن مس، تولید محصولات پر عیار سنگ معدن و محصولات مسی نظیر کاتد، اسلب، بیلت و مفتول هشت میلیمتری می‫باشد. معادن مس سرچشمه و میدوک در کرمان و معدن مس سونگون در آذریایجان شرقی از مهمترین معادن مس کشور به شمار می‫‌رود.

مشتریان عالی رتبه فن آور شرکت ملی صنایع مس ایران
توربین‌های صنعتی غدیر یزد

شرکت توربین‌های صنعتی غدیر یزد در زمینه‌ی ساخت انواع تجهیزات جانبی و نیز اجزا و قطعات متنوع توربین‌‌های گازی مورد استفاده در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی و نیروگاهی تخصص دارد و در حال فعالیت است. شرکت غدیر تنها تولیدکننده‌یOEM  این تجهیزات و سیستم‌های جانبی و قطعات برای گروه OTC در کشور محسوب می‌شود.

مشتری عالی رتبه فن آور شرکت معدنی و صنعتی چادرملو
فولاد کاوه جنوب کیش

شركت فولاد جنوب کیش، با هدف مشارکت در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور با فعالیت در زنجیره کامل تولید فولاد از معدن تا مقاطع فولادی به منظور حضور در بازارهای داخلی و خارجی، در استان هرمزگان در سال 1385 شروع بکار نموده است. این شرکت، یکی از واحدهای تولیدی بزرگ کشور است که علاوه بر بخش‌هایی که در حال حاضر فعال هستند، در حال طراحی زیرساخت‌هایی هستند که توان فولاد کاوه  را افزایش می‌دهند.

مشتریان عالی رتبه فن آور شرکت فولاد کاوه کیش